Skupovi, najave, događanja

Dragi članovi HAD i posjetitelji web stranice! Napravili smo novu stranicu na webu na kojoj ćemo najavljivati znantvene i stručne skupove i događanja. Za početak, provjerite novosti na linku

Poziv na konferenciju

Kolegica Ivanka Kamenjarin iz Muzeja grada Kaštela prenosi zanimljivu obavijest:

IARPotHP (International association for research on pottery of the Hellenistic period) uputio je prvu obavijest za skup u Lyonu koji će se održati u studenom 2015. godine. Tema je "Svakodnevni život u kozmopolitskom svijetu: keramika i kultura tokom helenističkog razdoblja".
Prijave su do 31. siječnja 2015 na priloženom linku:

Nagrade Društva za 2013. godinu

U rubrici "Nagrade HAD" možete vidjeti dobitnike za 2013. godinu.

Prilozi za idući broj Obavijesti HAD

POTPUNI TEKST S DETALJNIM UPUTAMA MOŽETE NAĆI OVDJE.

Zapisnici - godišnja skupština i zapisnik sjednice Središnjeg odbora

Sažetak održanog skupa u Karlovcu

Skup u Karlovcu - izmijenjeni program i sažeci predavanja

Skup u Karlovcu - izmjena programa, rujan 2014.

Skup u Karlovcu - izmjena programa

Skup u Karlovcu - posljednja izmjena programa

Skup u Karlovcu - promjena programa

Skup u Karlovcu - pozivnica

Skup u Karlovcu - plakat

Poziv na skup MetArh

Izgled novih iskaznica HADa

Program skupa u Karlovcu

Društvene nagrade

Molimo članove da u skladu s Pravilnikom o nagradama Hrvatskog arheološkog društva predlože kandidate za nagrade Hrvatskog arheološkog društva. Više o detaljima pročitajte OVDJE.

Prijavnice za skup u Karlovcu i informacije o smještaju

Smještaj za sudionike skupa bit će u Hotelu Carlstadt, Ambroza Vraniczanya 1, 47000 Karlovac.

Prijave za smještaj moguće su do 1.9.2014. na mail Društva.
Predavačima Društvo snosi troškove jednog noćenja u dvokrevetnim sobama.

Više informacija s cjenikom smještaja i prijavnicom za skup pogledajte OVDJE.

Znanstveni skup i godišnja skupština HAD u Karlovcu

Zapisnik s prve redovite sjednice Središnjeg odbora Društva

Dodjela nagrada HAD za 2013. godinu

Nagrade i diplome HAD

Sa zadovoljstvom Vas pozivamo na dodjelu nagrada i diploma Hrvatskog arheološkog društva. Nagrada za životno djelo „Don Frane Bulić“ biti će uručena prof. dr. Aleksandru Durmanu. Godišnja Nagrada “Josip Brunšmid” biti će uručena Ivanki Kamenjarin i Ivanu Šuti za izložbu i katalog izložbe AntičkiSikuli.
Svečana dodjela nagrada i diploma bit će u utorak, 18. veljače o. g. u prostorijama Matice Hrvatske, Strossmayerov trg 4,  s početkom u 13 sati.
Očekujemo da ćete Vašim dolaskom uveličati našu svečanost.

Znanstveni skup u Vukovaru - donosimo zapisnik

Izdanja HAD - upute autorima i Izjava o autorskim pravima

Molimo suradnike da poštuju sljedeća pravila:
Prilozi za idući broj Izdanja HAD-a (sa skupa u Vukovaru) primaju se do 1.4.2014.
Rukopis treba dostaviti isključivo na CD/DVD-u, ili pak poslati na e-mail Društva (hrvatsko.arheolosko.drustvo@zg.t-com.hr).

DETALJNE UPUTE MOŽETE PROČITATI OVDJE.

Također, da bismo objavili Vaš članak u Izdanjima Hrvatskog arheološkog društva dužni ste potpisati Izjavu čiji cjelokupan sadržaj možete pogledati OVDJE.

Dodjela nagrada Društva za 2012. godinu

U Palači Matice Hrvatske, Strossmajerov trg 4, 7. ožujka 2013. s početkom u 13 sati dodijeljene su Nagrade Društva za godinu 2012. našim uglednim članovima.

Više pročitajte OVDJE.

Promjene na stranici Društva

Suradnja u Obavijestima

Fond Društva