Program znanstvenog skupa na Hvaru

Znanstveni skup u Hvaru - novosti

Predavanja će se održati u  Galeriji Arsenal u centru grada Hvara.

Smještaj za sudionike Skupa biti će u hotelu Pharos u Hvaru. Za sudionike skupa je cijena po noćenju s doručkom 50 eura za jednu osobu u sobi, 55 eura za dvije osobe u sobi s dva kreveta.
Molim Vas da ispunite prijavu i pošaljete na mail adresu Društva, najkasnije do 1.9. Sve prijave za hotel idu preko Društva zbog ostvarivanja popusta na noćenje. Obrazac za prijavu možete preuzeti OVDJE.
Za one koji žele ostati u Hvaru tijekom cijelog skupa moguće je naći povoljniji smještaj u apartmanima preko Airbnb-a ili Booking.com.
Za ostale info u vezi smještajnih kapaciteta u Hvaru za vrijeme skupa slobodno se obratite na mail Eduardu Viskoviću, kantharos.hvar@gmail.com.

Društvo plaća jedno noćenje u dvokrevetnoj sobi za predavača (napomena: ukoliko predavanje potpisuje nekoliko autora, smještaj na račun Društva biti će pokriven samo jednom autoru!). Molimo autore da obavezno i to najkasnije do 1.9. ispune prijavu i pošalju na mail adresu Društva.

Kotizacija za sudjelovanje na skupu iznosi 200 kn. Predavači su, ukoliko redovito plaćaju članarinu Društvu, oslobođeni plaćanja kotizacije, dok za predavače koji nisu članovi Društva ona iznosi 200 kn. Kotizaciju je moguće platiti na žiro račun Društva (podaci na web stranicama Društva).

Preliminarni program možete preuzeti OVDJE.

Veselimo se Vašem dolasku i do skorog viđenja u Hvaru!

Znanstveni skup u Hvaru, 8.-12. 10. 2019.

Predavanja će se održati u  Galeriji Arsenal u centru grada Hvara.
Naslovi predavanja i kraći sažetci primaju primaju se do 1.6.2019. na mail Društva (hrvatsko.arheolosko.drustvo@zg.t-com.hr)
Stoga pozivamo sve kolege koji su istraživali na ovim prostorima, kao i one koji su bili aktivno uključeni u arheološki turizam svih hrvatskih otoka da svojim prilozima doprinesu uspješnosti ovog kongresa.

Podaci o smještaju i ostale informacije biti će uskoro dostupne!