Konačni program skupa i knjiga sažetaka

Dodatne informacije o prijevozu za skup HAD

Plakat za skup u Šibeniku

Preliminarni program skupa HAD - još izmjena

Preliminarni program skupa HAD - dodano predavanje

Preliminarni program skupa HAD - nove izmjene

Preliminarni program skupa HAD

Kako doći na skup - vozni red autobusa

Znanstveni skup u Šibeniku - prijavnica

Znanstveni skup u Šibeniku - informacije

Smještaj za sudionike skupa biti će u Vratima Krke -> http://vrata-krke.hr/
Prijave za smještaj moguće su do 1. rujna 2015. na mail Društva.
Predavačima Društvo snosi troškove jednog noćenja u dvokrevetnim sobama.

Cjenik možete vidjeti OVDJE.

Prijave za sudjelovanje se primaju najkasnije do 1. rujna 2015. na e-mail Društva ili e-mail predsjednice Društva - jbalen@amz.hr

Znanstveni skup u Šibeniku

Znanstveni skup i godišnja skupština HAD u Šibeniku će biti održani od 6. do 9. listopada 2015. Suorganizator skupa je Muzej grada Šibenika.

Utvrđena je tema skupa: Rezultati arheoloških istraživanja na prostoru Šibensko-kninske županije. Rezultati novih istraživanja bit će prezentirani u sekciji Posteri.
Priopćenja s projekcijama smiju trajati najviše 15 minuta. Društvo predavačima u hotelu plaća jedno noćenje s doručkom, u dvokrevetnim sobama. Predavači koji su ujedno i članovi Hrvatskog arheološkog društva ne plaćaju kotizaciju, a za ostale sudionike ona iznosi 100 kuna (ukoliko se uplati na račun Društva do 1. lipnja 2015.). Nakon navedenog datuma kotizacija za sudjelovanje na skupu iznosi 200 kn.

Naslov i sažetak predavanja potrebno je dostaviti na na e-mail adresu Društva hrvatsko.arheolosko.drustvo@zg.t-com.hr  do 1. lipnja 2015.